Asorter - największa oferta w branży metalurgicznej i hutniczej: rury stalowe ocynkowane, konstrukcje ze stali oraz usługi: malowanie proszkowe, cynkowanie ogniowe

Asorter logo 

Asorter – rury stalowe od ręki. Nowe i używane, cynkowane, stalowe

 
 

Chcesz zamówić bramę wjazdową?

Spytaj o wycenę

Bramy stalowe na zamówienie

 

Nowe i używane rury stalowe ze szwem i bez szwu

Konstrukcje stalowe wykonywane na indywidualne zamówienie

Bramy wjazdowe, metalowe (również ocynkowane)

Nowe i używane rury stalowe na wymiar!

Wycena usług »

 

Co jeszcze znajdziesz w Asorter?                 Przejdź do oferowanych usług »

 
 

Obejrzyj poradniki

Rury stalowe »

Cynkowanie rur »

Malowanie proszkowe »

Śrutowanie stali »

 

 

Jaka szerokość bramy wjazdowej?

Przy budowie bramy wjazdowej, ważne jest, żeby wiedzieć, jakiej powinna być szerokości, tak, żeby sprawdzała się, jak najlepiej. Zbyt wąska brama może nie zmieścić samochodu, co zupełnie mija się z celem jej istnienia.

Najważniejsze funkcje bramy wjazdowej

Choć funkcje bramy wjazdowej wydają się oczywiste, zawsze warto o nich wspomnieć, żeby upewnić się, jak dokładnie się prezentują, aby lepiej wiedzieć, na co zwrócić uwagę przy jej zakupie. Zależnie od tego, gdzie jest umieszczony wjazd, będzie wyglądał w inny sposób – do domu rodzinnego będzie węższy, a do miejsca użytku publicznego szerszy. Duży wpływ na to ma ilość osób, która ma w przyszłości korzystać z wjazdu.

Odpowiednio dopasowany rozmiar bramy ma wpływ nie tylko na wygodę osób, które z niej korzystają, ale też bezpieczeństwo podczas użytkowania. Zahaczenie o boczne elementy ogrodzenie lusterkiem samochodu może generować straty, a tego na pewno każdy chce uniknąć.

Zobacz ofertę »

 

Asorter logo
 

Zapytaj o wycenę rur ocynkowanych lub konkretnej usługi na: wycena@asorter.pl

Jaka szerokość bramy wjazdowej?

Szerokość bramy wjazdowej będzie zależała głównie od tego, na jaki typ się zdecydujesz – innej wielkości będą bramy rozwieralne, a innej przesuwne. To, na jaki typ musisz postawić, jest warunkowane przez to, gdzie znajduje się Twój wjazd i czego wymagają od Ciebie przepisy.

Żeby móc zamontować węższe bramy rozwieralne (od około 3 m do 5 m), trzeba mieć pewność, że na posesji (lub przed nią) znajduje się wystarczająco dużo miejsca na otwarcie skrzydeł bramy. Osoby z szerokimi posesjami mogą pozwolić sobie na bramy przesuwane, które potrafią osiągać naprawdę duże szerokości
(od 3 m do nawet 20 m!).

Wszystkie prawa zastrzeżone przez Asorter © 2018 Jan Piasecki
Napisz do nas » Wszystkie usługi » Śrutowanie »