Asorter - wyposażenie magazynów, zakładów produkcyjnych i zakładów pracy, produkcja oraz dystrybucja elementów stalowych (oraz niezbędne usługi)

Asorter logo 

Asorter – stal najwyższej jakości. Niezawodne konstrukcje stalowe oraz usługi cynkowania ogniowego

 
 

Chcesz zlecić cynkowanie?

Spytaj o wycenę

Cynkowanie wykonujemy od ręki!

 

Profesjonalne usługi z zakresu metalurgii

Rury stalowe ocynkowane, ze szwem i bez szwu

Elementy stalowe oraz bramy stalowe

Wyposażenie hal produkcyjnych i magazynów

Wycena usług »

Zamów cynkowanie ogniowe w Asorter        Przejdź do oferowanych usług »

 
 

Obejrzyj poradniki

Bramy stalowe »

Elementy stalowe »

Konstrukcje ze stali »

Usługi w ofercie »

 

Ile kosztuje cynkowanie bramy?

Jeśli zależy Ci na tym, żeby Twoja stalowa brama długo utrzymywała się w doskonałym stanie, tak, żebyś nie musiał jej naprawiać, lub wymieniać – koniecznie zdecyduj się na cynkowanie ogniowe, które rozwiąże Twój problem!

Kiedy zdecydować się na cynkowanie ogniowe?

Powodów, dla których możesz zdecydować się na cynkowanie ogniowe, jest wiele – bez względu na to, dlaczego podejmujesz taką decyzję, zawsze warto! Dzięki temu działaniu zabezpieczasz stalowe elementy, zapewniając im dłuższą trwałość i ulepszoną funkcjonalność. Uniknij korozji stalowych elementów, która potrafi przynieść ze sobą dodatkowe koszty i problemy i miej pewność, że Twoja brama wytrzyma wszystko!

Ma to wpływ nie tylko na to, jak wygląda brama, ale też na ile jest bezpieczna – zniszczona rdzą może stanowić zagrożenie dla jej użytkowników, warto o tym pamiętać! Cynkowanie stali to złożona operacja, której powinni podjąć się specjaliści. Takie rozwiązanie to pewność dobrze wykonanej roboty i doskonałych efektów.

Zobacz ofertę »

 

Asorter logo
 

Zapytaj o wycenę rur ocynkowanych lub konkretnej usługi na: wycena@asorter.pl

Ile kosztuje cynkowanie bramy?

To ile będzie kosztować cynkowanie ogniowe bramy wjazdowej, będzie zależało od wielu indywidualnych czynników – ważna jest waga cynkowanego obiektu, jego wielkość i rodzaj materiału, z jakiego została wykonana. Cynkowanie obiektów stworzonych z pełnej, czystej stali będzie dużo tańsze, ponieważ operacja może być przeprowadzona jedynie na powierzchni przedmiotu. W innym przypadku obowiązkowe jest również cynkowanie od środka, tak by brama dłużej zachowała swoją świeżość.

Ceny cynkowania bramy zaczynają się zaledwie od 3 zł/kg, okazuje się, im cięższa jest brama, tym koszt usługi jest niższy. Jeśli przy wykonywaniu cynkowania, potrzebne jest wdrożenie dodatkowych czynności (wiercenie otworów), cena minimalnie wzrasta – średnio najtańsza opcja jest bliska 1000 zł za całość.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez Asorter © 2018 Jan Piasecki
Napisz do nas » Wszystkie usługi » Śrutowanie »