Asorter

Asorter to doświadczona i rzetelna firma, która od 1995 roku zaopatruje swoich Klientów w materiały budowlane licznych producentów sprawdzonych w wielu dziedzinach budownictwa.

Jesteśmy jednak czymś więcej niż zwykły skład budowlany, bo dzięki zaufaniu, jakie wypracowaliśmy przez lata przejrzystej współpracy z kontrahentami oraz bogactwie asortymentu jesteśmy wśród liderów w swojej branży. Wszystko to sprawia, że sukcesywnie przybywa nam zadowolonych Klientów. Są nimi, między innymi: inwestorzy wykonujący kompleksowe zlecenia, których interesuje m.in. szeroko pojęta chemia budowlana, systemy dociepleń oraz pokrycia dachowe. Natomiast osoby prywatne, budujące na potrzeby własne, powracają do nas ceniąc fachowość porad, której może nam pozazdrościć niejedna hurtownia budowlana. A wszystko to dzięki trosce o dobro Klienta.

Nasza hurtownia zatrudnia wykwalifikowanych personel, który służy fachowym doradztwem w dziedzinie doboru najlepszych materiałów z naszego bogatego asortymentu, a także w zakresie wyceny inwestycji.

Pruszcz Gdański i Trójmiasto to nie jedyny obszar naszego zasięgu - dysponujemy własnym transportem, dzięki któremu czas i koszt dostarczenia towaru na terenie całego Pomorza sprowadza się do minimum.

Asorter - Buduj z nami swoje marzenia!

Mieszalnia Ceresit

Wysoka jakość, dobra cena, profesjonalny mieszalnik, szybka realizacja zamówienia – MIESZALNIA FARB I TYNKÓW CERESIT koniecznie w ASORTERZE.
Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!

Newsletter

Bądź na bierząco z ofertą hurtowni Asorter - zapisz się do newslettera!

Nasi dostawcy