Asorter – dystrybucja i produkcja elementów stalowych, konstrukcji stalowych oraz rur stalowych ocynkowanych, stalowych, bez szwu oraz ze szwem

Asorter logo 

Asorter – produkcja i dystrybucja. We wsparciu najlepszych producentów w regionie

 
 

Chcesz zlecić nam śrutowanie?

Spytaj o wycenę

Na śrutowaniu znamy się jak mało kto!

 

Budowa ogrodzenia - podstawowe informacje

Ile kosztuje montaż stalowej bramy wjazdowej?

Kiedy najlepiej budować ogrodzenie stalowe?

Rury stalowe ocynkowane - dlaczego warto?

Wycena usług »

 

Zobacz pełną ofertę Asorter                          Przejdź do oferowanych usług »

 
 

Oferta usług Asorter

Cynkowanie ogniowe »

Śrutowanie stali »

Bramy stalowe »

Malowanie proszkowe »

 

Z czego ogrodzenie najtaniej?

Budujesz swój nowy dom i zastanawiasz się, z czego zbudować ogrodzenie, żeby wyszła najtaniej, szybko, jednak stabilnie? Istnieje kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu!

Kiedy budować ogrodzenie?

Jeśli zależy Ci na czasie i oszczędzeniu paru groszy na budowie stalowego ogrodzenia do Twojego domu lub ogródka, koniecznie postaw na najtańsze materiały. Pamiętaj o tym, żeby w miarę możliwości zapewnić sobie jak największą trwałość budulca, z którego zamierzasz stworzyć ogrodzenie – nawet jeśli ma być tylko tymczasowe.

Jednym z najlepszych rozwiązań jest ogrodzenie zbudowane z używanej stali, odzyskanej z innych placów budowy – wychodzi tanio, jednak wystarczająco skutecznie, żeby móc zamontować tego rodzaju płot tymczasowy. Sprawdzi się, gdy jesteś na wczesnym etapie zabudowywania terenu, jasno wyznaczając jego granice i chroniąc go przed nieproszonymi gośćmi.

Czytaj więcej »

Asorter logo
 

Zapytaj o wycenę rur ocynkowanych lub konkretnej usługi na: wycena@asorter.pl

Z czego ogrodzenie najtaniej?

Skuteczny sposób na ogrodzenie najtaniej? Postaw na płot ze stalowej siatki – możesz zrobić go samodzielnie, dodatkowo jest naprawdę prosty w montażu. Sprawdzi się zarówno na budowie, jako ogrodzenie tymczasowe, jak i do ogrodu (jeśli posadzisz przy nim żywopłot, zapora okaże się o wiele silniejsza, niż mógłbyś się tego spodziewać).

Możesz również pozwolić sobie na eksperymenty i pomysłowe połączenia – stalowe pręty złączone s drewnianymi deskami? To na pewno dobry pomysł na nowe, tanie ogrodzenie, które zrobisz naprawdę szybko! Te elementy zdobędziesz za niewielką kwotę, a jego efektami będziesz mógł cieszyć się jeszcze długo po zamontowaniu.

Wszystkie prawa zastrzeżone przez Asorter © 2018 Jan Piasecki
Napisz do nas » Wszystkie usługi » Śrutowanie »